Başkanın Mesajı

Değerli Sarıgöl’lü Hemşehrilerim…

31 Mart yerel seçimlerini Sarıgöl’e ve demokrasiye yakışır bir şekilde tamamladık.

Seçimler “Demokrasi Şöleni” içerisinde geçmiştir. Sarıgöllü hemşehrilerimiz 5 yıllık bir süreç için hem Sarıgöl’de hem de Manisa Büyükşehir de hizmet edecek, hizmet sevdalıları olarak bizleri tekrar göreve getirdi.

Sevgili Hemşehrilerim,

Seçim öncesinde de sizlerin içerisinden çıkmış, sizleri layıkıyla temsil edebilecek arkadaşları tayin edip ekiplerimizi oluşturduk. Bu ekiplerimizle sahada gece-gündüz sizlerle buluştuk.

Değerli Hemşehrilerim,

Bizlerin çalışma azmi ve çalışmalarımızda ki heyecanımızı, sizlerde sandığa yansıttınız. Sarıgöl siyasi tarihinde bir ilki gerçekleştirerek herkese nasip olmayacak seçim sonucunu tayin ettiniz.

Sarıgöllü hemşehrilerim şunu bilmelidir ki, 31 Mart yerel seçimleri ile Sarıgöllülük bilincinin ortaya çıktığı, halkın her kesiminden insanın birlik olduğu, sözün elitlerde değil, halkın söz sahibi olduğu Sarıgöl halk devrimidir.

Sevgili Hemşehrilerim,

5 yıllık görev süremiz boyunca Şehit Haşim Dirik Kapalı Otopark ve Pazaryeri,Atatürk Gençlik Merkezi,Botanik Parklar,Şehit Fevzi Tekeş Parkı,Mimar Sinan Parkı,Süleyman Demirel Parkı,Siteler Parkı,Kafeteryalar,Mezbaha,İtfaiye Amirliği,Gıda Bankası,Düğün Salonları,Caddeler,Meydanlar olmak üzere şehrimizin en önemli ihtiyaçlarından olan  birçok projeyi Manisa Büyükşehir Belediyemizle birlikte hayata geçirdik.

İlçemiz dünyaca ünlü Sultani Üzümünü yetiştiren bireyleriyle dinamik, enerji dolu ve gelecekte ki hizmetlerle Büyükşehir içerisinde değişimin sağlanacağını umut veren bir özelliğe sahiptir.      

Halkımızın, yeni dönemde  de hizmetlerin sunulmasında ve değişimin sağlanmasında bizleri sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz.

Geçen dönemde olduğu gibi bu dönemde de söz verdiğimiz ve göreve gelir gelmez belirlediğimiz tüm hizmetlerimiz, sunulmaya başlanacaktır.

Değerli Hemşehrilerim,

İlçemde yaşayan sizlerin, Sarıgöllülük bilincine sahip olduğunu, bu inançla birlikte büyük bir heyecan ve sinerjiyle kentleşmiş Sarıgöl’ü ortaya çıkaracağımıza inancım tamdır.

Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyor, bol ve bereket dolu günler geçirmenizi diliyorum.

                                                                                                                                             Necati SELÇUK

                                                                                                                                      Sarıgöl Belediye Başkanı

NÖBETÇİ ECZANE

06 Aralık 2021 Pazartesi
GÜNEŞ ECZANESI
Ayan Mahallesi Demirciler Sokak
0236 867 1306